Specjalizacje

Prawo medyczne i farmaceutyczne

Prawo medyczne i farmaceutyczne

Centrum Prawa specjalizuje się także w usługach prawnych skierowanych do lekarzy, szpitali i innych podmiotów medycznych.

Prawo budowlane i nieruchomości

Prawo budowlane i nieruchomości

Prawo budowalne to nie tylko umowy o roboty budowlane z kodeksu cywilnego, ale również szereg problemów pojawiających się tuż przed zawarciem umowy.

Prawo transportowe

Prawo transportowe

Kancelaria Centrum Prawa posiada dział prawa transportowego, w którym pracują wyspecjalizowani i doświadczeni prawnicy, gotowi pomóc Państwu we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem firmy transportowej lub spedycyjnej.

Prawo zamówień publicznych

Prawo zamówień publicznych

Jednym z działów Kancelarii Centrum Prawa jest Dział Zamówień Publicznych, świadczący usługi doradztwa w zakresie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Większość przedsiębiorców zatrudnia pracowników, w związku z czym potrzebuje pomocy prawnej w sprawach związanych ze stosunkiem pracy i ubezpieczeniami społecznymi.

Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

Kancelaria Centrum Prawa specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, przez co nasi prawnicy zdobyli ogromne doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego.

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Kliknij, aby dowiedzieć się szczegółowo jakie usługi oferujemy w zakresie doradztwa podatkowego.

Prawo rodzinne i spadkowe

Prawo rodzinne i spadkowe

Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w sprawach związanych z problematyką prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także prawa spadkowego.

Windykacja należności

Windykacja należności

W ramach naszej oferty proponujemy kompleksową obsługę w zakresie windykacji należności.

Ponadto

Szkolenia

Szkolenia

Współpraca z Centrum Prawa to nie tylko gwarancja kompleksowej opieki prawnej, lecz również możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach z różnych dziedzin prawa, skierowanych do przedsiębiorców z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

OZE

OZE

W ramach prowadzonej działalności świadczymy profesjonalne usługi prawne w zakresie kompleksowego badania inwestycji w Odnawialne Źródła Energii, ze szczególnym uwzględnieniem energetyki wiatrowej oraz fotowoltaiki.

Mediacje i negocjacje

Mediacje i negocjacje

Ponieważ w codziennej pracy zdarzają się sytuacje, w których jest kiedy wskazane jest wsparcie profesjonalisty, oferujemy Państwu usługi negocjacyjne, w sprawach biznesowych, jak i prywatnych.

Prawo z każdej perspektywy


© 2018 Centrum Prawa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Wszelkie prawa zastrzeżone.