Referencje

AIP Bydgoszcz

Centrum Prawa to przede wszystkim prawnicy z wiedzą. Posiadają ją w szerokim zakresie, stąd żadna dziedzina im niestraszna.

Zobacz więcej...

LeczyMed

Po raz pierwszy w życiu zaufałem stałej współpracy z Kancelarią Prawną. Korzystamy z komórek, telewizji i wielu innych usług na abonament. Czemu nie korzystać z usług prawniczych w taki sam sposób ?

Zobacz więcej...

Conte Studio

Podziękowania, rekomendacje, opinia, jakkolwiek to się nazywa… Pomimo że jesteście Państwo naszymi partnerami biznesowymi, jesteśmy bardzo wdzięczni za styl współpracy z Państwem.

Zobacz więcej...

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.

Prowadzone przez Kancelarię szkolenia to inspirująca porcja wiedzy dla przedsiębiorców. Uczestnicy bardzo pozytywnie oceniali profesjonalizm prowadzących oraz merytorykę prowadzonych szkoleń.

Zobacz więcej...

Flos

Centrum Prawa to nasz zaufany Partner, który zapewnia nam kompleksową i profesjonalną opiekę prawną.

Zobacz więcej...

Life Star

Współpraca z Centrum Prawa napawa mnie optymizmem w moim firmowym działaniu. Opieka jaką roztaczają pracownicy Centrum Prawa sprawia, że czuję bezpieczeństwo działania w prawnym zakresie wymogów jakie w obecnej chwili stawia przed nami, osobami prowadzącymi swoje firmy, dzień codziennej pracy.

Zobacz więcej...

P.U.I. „Inbud”

Współpraca krótka ale niezmiernie efektywna. Szybki i zróżnicowany kontakt (telefon, mail, strona internetowa). Osobisty kontakt z osobą prowadzącą.

Zobacz więcej...

Apo-Bim

Prace z Kancelarią Centrum Prawa w zakresie doradztwa prawnego w sprawach dotyczących m. in. interpretacji przepisów prawa farmaceutycznego oraz opiniowanie permanentnie zmieniających się norm prawa oceniam pozytywnie.

Zobacz więcej...

Global Business

Centrum Prawa to nasz zaufany Partner, który zapewnia nam kompleksową i profesjonalną opiekę prawną. Dzięki usługą świadczonym na bardzo wysokim poziomie, możemy spokojnie zająć się tym na czym się najlepiej znamy, czyli biznesem.

Zobacz więcej...

Agencja Celna Gigamper

Agencja Celna Gigamper z Pruszkowa korzysta z usług Kancelarii Prawnej Centrum Prawa w zakresie udzielenia porad prawnych, sporządzania i opiniowania umów, weryfikacji wiarygodności kontrahentów.

Zobacz więcej...

Allbud

Polecam Kancelarię Centrum Prawa. Po kilku miesięcznym okresie współpracy możemy potwierdzić, że daje ona komfort rzetelnego wsparcia prawnego za przystępną cenę co pozwala polecić usługi tej kancelarii wszystkim podmiotom prowadzącym rozwiniętą działalność.

Zobacz więcej...

lek. med. Dariusz Kreft

Prowadzony przeze mnie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej korzysta z wiedzy i doświadczenia prawników Kancelarii Centrum Prawa.

Zobacz więcej...


© 2018 Centrum Prawa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Wszelkie prawa zastrzeżone.