Conte Studio

Witam Państwa

Podziękowania, rekomendacje, opinia, jakkolwiek to się nazywa… Pomimo że jesteście Państwo naszymi partnerami biznesowymi, jesteśmy bardzo wdzięczni za styl współpracy z Państwem.

CON TE Studio Partnerskie pracuje dla osób wolnych, które chciałyby znaleźć odpowiedniego wolnego partnera, odpowiednią wolną partnerkę.

To subtelne, jednak podświadomy schemat „płacę i wymagam” sprawia, że zdarza się nam spotykać z postawą „ma być”. W umowie jest zapis „Przedstawienia następują w miarę istniejących możliwości.” i nie chodzi tu o możliwości CON TE skupienia się na pracy, ale o to, że obie strony (klienci CON TE) muszą nawzajem chcieć.

Mierzyliśmy się z telefonami i korespondencją od osób, które kładły na nas odpowiedzialność za swoje życie nie zwracając uwagi na umowy, które podpisały. Podstawową groźbą było zepsucie dobrego wizerunku firmy pomimo, że CON TE jest chętnie zapraszane przez media (Polsat, TVN, TVP II, Superstacja, Polskie Radio).

Decyzja o współpracy z CENTRUM PRAWA to był przełom. Poprowadzona przez CENTRUM PRAWA korespondencja z nierespektującymi umów klientami pozwoliła nam skoncentrować się na pracy. Na początku musieliśmy pokazać CENTRUM PRAWA na czym polegają szczegóły realizacji, żeby korespondencja pomiędzy CENTRUM PRAWA i klientami CON TE była merytoryczna. To oczywiste. Teraz już wszystko jest dopowiedziane
i tylko formalnie akceptujemy pisma.

Obsługuje nas jeden prawnik i rozumiemy się bardzo dobrze. Dzięki temu w ramach każdego miesięcznego pakietu możemy zrobić naprawdę dużo.

Szanuję pana Alana Kolkowskiego nie tylko za szerokie, kontekstowe widzenie tematu, obejmujące zarówno prawo cywilne jak i konsumenckie, ale też za wyczucie psychologiczne, takt i umiejętność tworzenia klimatu spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Dostępny, kontaktowy i kompetentny również w kontaktach telefonicznych.

CENTRUM PRAWA przygotowało także opinię o umowach, od których klienci odstępowali nie płacąc przewidzianej opłaty rezygnacyjnej. Świetnie przygotowana i obszerna opinia stała się argumentem – filarem pracy firmy windykacyjnej, dzięki czemu CON TE otrzymało znaczną część zaległych należności.

Nasz sukces to odzyskany czas i spokój, który pozwala pracować.

Odzyskane pieniądze to sukces finansowy i poczucie, że prawo jest respektowane.

Z wyrazami szacunku

Barbara Sadzyńska

CON TE Studio (Warszawa)

Tel. 501 174 120

www.contestudio.pl© 2018 Centrum Prawa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Wszelkie prawa zastrzeżone.