Agencja Celna Gigamper

Agencja Celna Gigamper z Pruszkowa korzysta z usług Kancelarii Prawnej Centrum Prawa w zakresie udzielenia porad prawnych, sporządzania i opiniowania umów, weryfikacji wiarygodności kontrahentów.

Przez cały okres współpracy zespół Kancelarii wypełnia swoje obowiązki bez zarzutu, zgodnie z oczekiwaniami naszej firmy.

Wielokrotnie korzystaliśmy z profesjonalnej wiedzy oraz umiejętności zespołu Kancelarii Centrum Prawa zarówno podczas bieżącej pracy związanej z obsługą klientów jak  i wyzwań wykraczających poza podstawowy zakres współpracy zazwyczaj oferowany przez inne instytucje świadczące usługi z zakresu prawa.

Zawsze mogliśmy liczyć na pełne zaangażowanie pracowników Kancelarii. W trakcie współpracym przeprowadziliśmy kilka poważnych projektów, które podlegały opinii prawnej Centrum Prawa. Do doradztwa w ramach wspomnianych projektów Kancelaria podeszała    z właściwą sobie solidnością, troską, zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Polecamy współpracę z Kancelarią Prawną Centrum Prawa każdemu kto oczekuje świadczenia usług z zakresu prawa na wysokim poziomie.

Z poważaniem,

Michał Sutyniec© 2018 Centrum Prawa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Wszelkie prawa zastrzeżone.